Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Trendy

14. výroční konference itSMF CZ: Přípravy běží

Česká pobočka mezinárodního nezávislého neziskového fóra věnujícího se všem aspektům řízení služeb informačních a komunikačních technologií připravuje na čtvrtek 23. ledna a pátek 24. ledna 2020 již 14. výroční konferenci, a to opět v konferenčních prostorách komplexu Cubex Centrum na Praze 4.

Správa IT služeb (ITSM) prošla v posledním desetiletí transformací. Na jedné straně jsou nástroje a technologie stále sofistikovanější a procesy efektivnější. Současně byla IT oddělení vystavena tlaku na lepší sladění svých služeb s podnikatelskými činnostmi a demonstrovala, jak přispívají k úspěchu podniku. V některých případech musí společnosti utratit IT peníze původně určené pro investice do jiných technologií s cílem dosáhnout shody s předpisy, příklady jsou Sarbanes Oxley, COBIT a ISO 20000.

 

Svět, ve kterém žijeme, je zase o rok starší, doufejme, že i moudřejší. Totéž platí pro komunitu managementu IT služeb (ITSM) v tom smyslu, že se celý obor posunul v roce 2019 vpřed. Byly uveřejněny nové verze ITIL i COBIT.

 

IT Service Management (ITSM) se stále vyvíjí a tento vývoj vyvolává řadu otázek, na které by pořadatelé konference rádi přinesli odpovědi a umožnili účastníkům:

 

získat nejnovější znalosti o tématech, trendech a osvědčených postupech v oblasti správy služeb, poslechnout si „co byste měli dělat“, „proč byste to měli dělat“, praktické rady „jak začít“ a „jak se zlepšovat“, vybudovat si síť odborníků a informačních zdrojů, spolupracujte na nápadech a diskutujte o společných výzvách, seznámit se s předními dodavateli ITSM nástrojů a dalšími doplňkovými nabídkami správy služeb, získat více informací o směru, kterým se odvětví řídí (budoucnost ITIL, jak se vyrovnat se zvýšenými očekáváními podniků atd.), objevit nové způsoby, jak povzbudit osobní a profesní rozvoj tím, že se dozvíte více o profesionálním systému řízení služeb (PSMF) a o přístupu k případovým studiím.

Program je připraven ve spolupráci se sdružením CACIO, itSMF International a itSMF Slovakia. CIO Business World je mediálním partnerem akce.

 

Konference itSMF CZ1 se bude opět konat v konferenčních prostorách komplexu Cubex Centrum, Na Strži 2097/63, Praha 4. Na základě zájmu a ohlasů z minulých ročníků volíme tři sály pro paralelně běžící tematické bloky a velkorysý prostor pro stánky.


Konference je tradičně dvoudenní a bude probíhat ve čtvrtek v čase 9–18 a v pátek v čase 9–13 hodin. Po oba dny bude zajištěno občerstvení.

 

Postupné naplňování programu konference můžete sledovat na webu konference http://conference.itsmf.cz/

 

Registrace je spuštěna:
https://conference.itsmf.cz/rocnik/conference-2020/

autor redakce/ali


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.