Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Trendy

16.11.18
Gartner oznamuje vítěze cen Eye on Innovation v regionu EMEA

Společnost Gartner oznámila vítěze cen 2018 Gartner Eye on Innovation Award pro region EMEA (Evropa, střední východ a Afrika). Jde o ceny udělované společnostem v bankovní sféře za inovativní použití digitálních technologií,...

13.11.18
ČSOB rozšiřuje služby otevřeného bankovnictví

Klienti ČSOB i Poštovní spořitelny mají od začátku listopadu možnost využívat výhod otevřeného bankovnictví a spravovat svůj účet prostřednictvím internetu i přes aplikace jiných bank. Do konce roku bude následovat i spuštění...

09.11.18
Ceny nemovitostí mohou ještě nějakou dobu růst

Možná právě proto je vhodné se zamyslet nad pořízením bydlení již nyní, říká Michael Pupala, generální ředitel finanční skupiny Wüstenrot.

02.11.18
Malé firmy zažijí digitální tsunami

Využívání aplikací v maloobchodě, drony v řemesle a v zemědělství, robotizace malého průmyslu nebo sdílené služby. To vše bude podnikatele čekat v příštích letech. Jen 48 % malých firem ale považuje své digitální znalosti,...

29.10.18
IBM učinila rekordní cloudovou akvizici

Společnost IBM oznámila, že kupuje vývojáře open source softwaru Red Hat. Dá za něho 34 miliard dolarů. Jde o třetí největší technologickou akvizici.

23.10.18
Podnikové služby: Příležitost pro znalostní společnost

Podpora rozvoje sektoru podnikových služeb má šanci posunout naši ekonomiku směrem ke službám s vysokou přidanou hodnotou.

17.10.18
Ekonom Roubini má blockchain a bitcoin za největší podvody na světě

Ekonom, který předpověděl finanční krizi z roku 2008, teď lídrům amerického kongresu vysvětluje, že bitcoin a blockchain představují významné riziko pro stabilitu finančního trhu. Jiní analytici s ním ovšem nesouhlasí.

10.10.18
Strojírenství je ve velmi dobré kondici, ale brzdí jej nedostatek lidí na trhu práce

Strojírenství, především automobilový průmysl, je jedním z hlavních tahounů růstu ekonomiky. Ten ale u nás pomalu naráží na fyzické limity – firmy brzdí především nedostatek pracovních sil.

08.10.18
Firmy poskytující finanční služby zlepšují svou odolnost proti kyberútokům

Firmy z oboru finančních služeb zablokovaly podle průzkumu Accenture 81 % pokusů o útok, přesto 40 % útoků zůstává neodhaleno po dobu delší než týden. Nejistotu vnášejí rizika spojená s novými technologiemi včetně machine...

21.09.18
Investujte do nákupů méně peněz a nakupujte chytře

Za nákupy se dá ušetřit poměrně značná část peněz, když víte, jak na to. Přitom vám průzkum trhu zabere jenom pár minutek.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*