Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Ostatní

Poslední šance přihlásit se do žebříčku TOP 100

Kdo nestihl ani prodlouženou výzvu, může podat přihlášku ještě během redakčního zpracovávání formulářů. Příjem přihlášek však definitivně skončí ve středu 12.6.2019 v 18.00!

Stále je poslední možnost přihlásit se do přehledu, který mapuje ICT trh v ČR a v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Základní prezentace v tabulkových přehledech je zdarma. Redakční zpracování finišuje, poslední opozdilci mohou dodat naskenované přihlášky do středy 12. 6. 2019 do 18 hod.


Žebříček TOP 100 ICT firem v ČR

Nejde o soutěž, ale v prvé řadě o přehled, který mapuje ICT trh v České republice a v němž by žádná významnější firma neměla chybět. Tato publikace, která vychází v dvojjazyčné verzi (česky a anglicky) a která mapuje trh ICT v ČR, je mezi čtenáři CIO Business Worldu velmi populární. A nejen mezi nimi - každoročně dostáváme množství žádostí o její dodatečné poskytnutí od dalších institucí i jednotlivců.

 

Prosíme účastníky dotazování o uvedení maximálního množství požadovaných údajů, které rozšíří informační hodnotu žebříčku a současně kvalifikují vaši společnost do některého z dílčích žebříčků sestavovaných pro jednotlivé kategorie údajů. 

Vedle klasického žebříčku TOP 100, jehož řadicím (a proto i požadovaným) kritériem jsou tržby v ČR za poslední fiskální rok, chceme letos dát opět prostor i firmám, které tento údaj nezveřejňují -  často proto, že jsou aktivní v širší geografické oblasti. Pro ně existuje možnost zaregistrovat se do Přehledu firem s působností v Česku.

 

Mladší technologicky orientované firmy se mohou zařadit (třeba i paralelně s účastí v žebříčku Top 100) do zvláštního přehledu Nadějné firmy, který je určen pro subjekty, které vznikly nebo zahájily činnost po 1.1.2012.

Dotazník pro všechny varianty účasti je společný. 

Termíny Ukončení redakčního zpracování a poslední možnost pro doručení naskenovaných přihlášek do ankety: 12. 6. 2019 do 18:00. Vychází: 28. 6. 2019 Jak se přihlásit?

Nechcete chybět? Pak prosím vyplňte tento dotazník přímo zde, na našich webových stránkách na adrese:
> https://dotazniky.businessworld.cz

> Další podrobnosti a možnosti rozšířené prezentace firem

Po jeho vyplnění a úspěšném odeslání vám systém navíc ještě zobrazí vyplněný formulář připravený k tisku. Ten prosím vytiskněte a s razítkem a podpisem oprávněné osoby z vaší firmy nám jej zašlete faxem, klasickou poštou nebo e-mailem – potřebné kontakty získáte poté, co dotazník vyplníte. Možná vám to může připadat zbytečně složité, ale náš systém zpracování musí vyloučit chyby způsobené přepisováním údajů a zároveň také zaručit, že údaje opravdu pocházejí z vaší firmy a vy jste s nimi srozuměni.

 

Nezapomeňte nejen vyplnit a zamknout on-line formulář, ale také obratem poslat povrzený (orazítkovaný) vytištěný formulář; a to naskenovaný mailem. 

 

Buďte v obraze:
O případných změnách v termínu uzávěrky dat pro ročenku Top 100  a o dalších možnostech prezentace vaší firmy v našich přehledech pravidelně informujeme v  našem newsletteru. Odběratelé newsletteru budou mít také možnost stáhnout ssi ročenku zdarma v elektronické podobě. Proto doporučujeme, abyste se k odběru našeho zpravodaje přihlásili zde: https://businessworld.cz/newsletter

autor Alexander Lichý


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*