Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Ostatní

Investorská 0100 Conferences Praha letos už v říjnu

Exkluzivní třetí ročník konference o Venture Capital a Private Equity 0100 Conferences Praha se letos na podzim vrací do Prahy. Konat se bude 16. října 2019 v Hotelu Grandium v ​​Praze, do 4. října je možné získat cenově zvýhodněné vstupenky.

Pořadatelé organizují Venture Capital a Private Equity konference po celé Evropě již čtyři roky. Konference 0100 Conferences Praha je exkluzivní event ve střední a východní Evropě, kde můžete potkat přední správce fondů a investory. Třetí ročník konference se bude konat 16. října 2019 v Hotelu Grandium v ​​Praze.

 

Hlavním cílem konference je propagovat region a jeho potenciál pro nové investory a také vytvořit platformu, kde se místní hráči mohou setkat a řešit různorodé výzvy a sdílet své úspěchy.

 

„Vidím stále více a více podnikatelů, kteří začínají podnikat s ambicemi stát se globálnějšími – jako vzory, které dokazují, že úspěšné globální podniky mohou být vybudovány také ze střední a východní Evropy.“ řekl Karel Obluk, generální partner Evolution Equity Partners loni na akci.

 

Podle posledního investičního průzkumu Evropské Investiční Banky, 20% menších společností v České republice trpělo v posledních třech letech nedostatečným financováním, proto je každoroční setkání s komunitou investorů z celé Evropy na podporu podnikatelů a potenciálu střední Evropy klíčové. Organizátoři očekávají více než 150 účastníků – vedoucí manažery, investory, business angels, family offices, podnikatele a startup nadšence. Právě odborníci z odvětví Venture Capital a Private Equity zaručují na konferenci zajímavý hodnotný obsah, který stimuluje investiční příležitosti.

 

Fund manažeři a investoři se většinou zaměřují na transakce a samotný kapitál. O talentu velmi neříkají. Talent je však nejdůležitější součástí každého byznysu. Tento rok budou mít investoři příležitost věnovat se svým vlastním výzvám při hledání správného talentu na exkluzivním LP / GP setkání se společností Stanton Chase o talent byznysu.

 

Řečníci se mimo jiné budou zabývat co-investicemi, přičemž se k panelové diskusi připojí David Jeffrey, partner a vedoucí Evropské divize ze společnosti StepStone, čímž rozšíří rozsáhlou síť GPs, které mohou přinést více příležitostí na atraktivní výnosy v regionu.

 

Koho můžete potkat letos:

 

David Jeffrey, Partner & Head of Europe @ StepStone Group Annemarie Dalka, Investment Manager @ PFR Vjaceslav Lypko, Investment Director @ Enterprise Investors Tomasz Czechowicz, Managing Partner @ MCI Capital Elbruz Yilmaz, Investment Director @ 3TS Capital Partners Bill Watson, Managing Partner @ Value4Capital Przemyslaw Glebocki, Co-Managing Partner @ Mezzanine Management Rumen Iliev, Partner @ LAUNCHub Ventures Przemyslaw Raczka, Investment Director @ Resource Partners Tomas Casa, Investment Manager @ CEE Equity Partners Dmytro Boroday, Principal @ Horizon Capital Henri Tilloy, Associate @ Partech Partners Uwe Fleischhauer, Founding Partner @ YIELCO Investments Guillaume Fournier, Investor @ Credo Ventures Martin Hudecek, Asset Manager @ RSJ Investments Csaba Kakosy, Managing Partner @ Day One Capital Radan Hanzl, Partner @ Genesis Capital Vaclav Pavlecka, Managing Partner @ Air Ventures Andre Dravecky, Founder & CEO @ Shipvio Guillaume Lautour, Managing Partner @ Level-Up Hristo Stoykov, Head of Division (Venture Debt) @ European Investment Bank Patric Gresko, Head of Division - Innovation and Technology Investments @ European Investment Fund TBA @ Microsoft  …a mnoho dalších.

Více řečníků a podrobný program najdete na webových stránkách pořadatele.


Připojte se k elitě investorů i letos v říjnu a využijte omezenou nabídku Early Bird vstupenek do 4. 10. 2019.

 

Mezi hlavní partnery akce patří Česká Private Equity a Venture Capital Asociace CVCA a ČSOB.

 

autor redakce/ali


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*