Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Ostatní

27.11.18
Smysl pro celek

Občas jsme svědky toho, že je někdo pochválen za to, že má smysl pro detail. Mít cit pro důležité jednotlivosti je jistě chvályhodné, protože je to často znakem pečlivosti.

20.11.18
Konference VMware vForum 2018 řešila bezpečnost i dopravní pokuty

Vydavatelství IDG zorganizovalo pro českou pobočku společnosti VMware setkání s partnery a zákazníky vForum 2018 Czech. Událost měla nejen svou fyzickou podobu, které se zúčastnilo na 70 hostů a on-line přímý internetový přenos,...

20.09.18
CFO a CIO by se měli usmířit

IT ředitelé potřebují znát finanční principy, jimiž se řídí nákup IT infrastruktury a systémů

12.09.18
VMware vForum 2018 bude moderovat český dakarový závodník

Sledujte online náš živý přímý přenos.

06.09.18
Statistika cestovního pojištění: Češi v létě nejčastěji míří do Evropy

Sezóna dovolených a, podle posledního průzkumu i cestovního pojištění, končí. Podívejme se, jak jsou na tom Češi z hlediska pojištění do zahraničí.

14.05.18
Data jsou peníze

Dokud lidé žili v malých komunitách, všichni věděli o všech všechno. Pak nás začalo přibývat, začali jsme se stěhovat do měst, kde to někdy vypadá, že zase nikdo neví o nikom nic.

10.05.18
ERP systémy směřují k podpoře rozhodování

Během svého vývoje se systémy pro řízení podniku značně proměnily. Už to není jen trochu chytřejší účetní systém. Poptávka po nich vytrvale roste a je podpořena i současnou dobrou ekonomickou situací podniků.

04.05.18
Competitive intelligence: Tři druhy webu

Především v oblasti dnešního on-line světa lze hledat důležité aspekty informačního průzkumu. Rozdělme si tak web, jak ho známe, na tři základní komponenty: povrchový web, hluboký web a dark web (v češtině často využívaný...

03.05.18
Competitive intelligence: Ostré konkurenční střety rozhodují informace

Firmy se často dostávají do svízelné situace. Změny na trhu přicházejí náhle a mnohdy je na reakci minimální čas. Aby mohly eliminovat rizika, potřebují vidět souvislosti mezi daty, informacemi a znalostmi. Zde přichází ke...

10.04.18
IQRF Summit: Přijďte si postavit vlastní IoT projekt

Jedna z největších IoT konferencí ve střední Evropě startuje 24. dubna. Přinese praktické workshopy a IoT jako na dlani.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*