Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Analýzy

21.08.19
Jaké bankovnictví chtějí mileniálové?

Mladá generace klientů bank požaduje podstatně jiné služby než jejich (pra)rodiče. Tito klienti ale nabývají na finanční síle a banky se jim musejí přizpůsobit.

20.08.19
Cesta k efektivnější výrobě (2)

Technologie internetu věcí budou jedním ze zásadních trendů průmyslu 4.0 a budou do nich směřovat významné investice. Podle IDC porostou během nadcházejících pěti let investice firem do IoT technologií tempem 14 procent ročně.

19.08.19
Cesta k efektivnější výrobě (1)

Modernizace průmyslové výroby neznamená jen robotizaci a automatizaci, ale také nasazení technologií internetu věcí a virtuální či rozšířené reality.

16.08.19
Digitální dvojče jako pilíř konceptu Průmyslu 4.0

V koncepci Industry 4.0 se jako nejúčinnější a nejefektivnější metoda optimalizace výrobních a logistických procesů doporučuje takzvané digitální dvojče.

15.08.19
Firmy se vyhýbají informační povinnosti

410.000 firem nezveřejnilo finanční výkazy za rok 2018. Je to setrvalý stav, informační povinnost v období mezi lety 2014 a 2017 nesplnila nadpoloviční většina firem.

12.08.19
Návrat do práce může být stejně pohodový jako dovolená

Velká část zaměstnanců se vrátila nebo zakrátko vrátí do své práce z dovolené. Naskočení zpět do pracovního procesu bývá často obtížné. Poslední dny dovolené tak pro někoho znamenají velký stres. Místo posledních...

08.08.19
Zvládání stresu: Je nutné nastavit si hranice pracovního života

Je důležité si začít uvědomovat dlouhodobý negativní vliv pracovního stresu a snažit se nějakým způsobem do svého denního programu zahrnout relaxační aktivity.

07.08.19
Nejlepší praxí je vlastní podnikání. Studenti se ho ale bojí

Po vlastním podnikání touží dva z pěti studentů. Skutečně se jich odhodlá ale jen pár. Byznys je pro mladé lidi velkou neznámou a nechtějí riskovat. Jakýkoli samostatný projekt už během studia, i ten nevydařený, je přitom...

05.08.19
Virtuální sídla jsou stále populárnější

Byznys s virtuálními sídly kvete. Pronájmu adresy, za účelem zápisu do obchodního rejstříku, využívá téměř čtvrtina firem v ČR.

30.07.19
Nadměrné pracovní zatížení a zbytečná práce jsou hlavními stresory dneška

Aktuální průzkum se soustředil na stres v zaměstnání. Motivem byla snaha zjistit, zda jsou jím v současné době lidé zatíženi více a zda je pracovní stres spíše motivuje nebo jim ubližuje.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*