Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Aktuality

Program Fintech Express podporuje evropské start-upy

Společnost Mastercard představila svůj nový program Fintech Express, jehož účelem je začínajícím evropským fintechovým společnostem usnadnit vstup na trh a podpořit je v dalším rozvoji. Program podporuje inovátory v oblasti elektronických plateb tím, že výrazně zjednodušuje možnosti spolupráce s firmou Mastercard a jejími partnery při zavádění nových fintechových produktů do praxe.

Program umožňuje start-upům rychleji vstoupit na trh a pokračovat v rozvoji přesně podle jejich potřeb:

 

 

• Přístup: získání oprávnění Mastercard License a s ním i přístupu do celosvětové platební sítě díky jednoduššímu vstupnímu procesu.
• Rozvoj: získání statutu Express Partner vytvářením jedinečných technologických spojenectví se všemi výhodami dostupnými ze strany společnosti Mastercard.
• Kontakty: spojení s kvalifikovaným partnerem Express Partner a využití zázemí společnosti Mastercard znamená vstup na trh v řádu dní.

 

Program Fintech Expressje určen pro fintechové společnosti, které chtějí platební řešení zařadit mezi své produkty, dále pro technicky orientované start-upy zaměřené na nové segmenty trhu i pro již zavedené firmy, které chtějí inovovat prostřednictvím vhodných partnerství. Jakmile firma získá status Express Partner, zjednoduší se pro ni zavádění platebních řešení a celý proces se zkrátí z měsíců na dny. Partneři se statutem Express Partner zároveň těží ze všech výhod, které plynou z role Qualified Engage Partner.

 

Program Mastercard Fintech Express funguje v rámci platformy Mastercard Accelerate.

 

Další info: www.mastercard.com/fintechexpressEU

autor ali


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.