Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Aktuality

Arval maximálně zjednodušuje každodenní správu flotil

Projekt Arval Smart Experience nabízí moderní online služby pro fleet manažery. Správcům firemních autoparků se tímto otevírá prostor k maximálnímu zjednodušení každodenní správy flotil a možnost rychle najít to, co potřebují, prostřednictvím několika kliknutí.

Arval Smart Experience (ASX) se skládá z několika provázaných částí, které se vzájemně doplňují a jako celek tvoří moderní on-line nástroj, který mění standardy v oblasti managementu vozového parku. Jeho základní součástí je Arval Connect shrnující stručné informace o stávajícím fleetu a novinkách v oblasti automotive. Fleet manažeři díky této službě mohou monitorovat dodávky vozidel v rámci flotily, vyhledat nejbližšího distributora či servis nebo nahlédnout do užitečných dokumentů v elektronické podobě.

 

„Prostřednictvím produktů ASX mají řidiči i fleet manageři kdykoliv a kdekoliv okamžitý přístup k aktualizovaným dokumentům, zprávám a informacím z automobilového průmyslu. Chceme touto cestou napomoci ke zlepšení interaktivní komunikace mezi řidiči, správci vozových parků a společností Arval, což by mělo výrazně ovlivnit řešení problémů a požadavků mezi všemi stranami,“ říká Gregor Bilik, generální ředitel společnosti ARVAL.

 

Druhý pilíř projektu Arval Smart Experience tvoří Arval Fleet View, internetová stránka obsahující detailní informace o firemním fleetu. Ta poskytuje fleet manažerům klíčové indikátory jejich vozového parku - měsíční přehled o spotřebě paliva, nebo o typech vozidel a značkách. Nechybí rozpočtové analýzy, přehled pod a nad limit ujetých kilometrů a v neposlední řadě přehled emisí CO2. V rámci každého indikátoru lze sledovat obecný trend, jehož se flotila drží od počátku roku v porovnání s předchozím rokem.

 

Projekt bude pokračovat chystanou službou Arval Mobile+ zahrnující jednoduché a praktické informace zabalené do jedné aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety. Tato aplikace určená řidičům přináší informace o smluvních podrobnostech týkajících se jejich vozu, spotřebě paliva, čtvrtletní řidičské statistiky, pokuty, přehled servisních zásahů a další. Dalším produktem spadající do skupiny ASX bude Arval Driver Challenge – interaktivní hra pro chytré telefony, která bude řidiče motivovat k bezpečné jízdě a uvědomělému chování za volantem.

 

„Arval Smart Experience nabízí inovativní interaktivní služby, které jsou navrženy k vybudování nového vztahu se správci vozového parku a řidiči, a to prostřednictvím používání online nástrojů a mobilních technologií. Od kombinace mobilních aplikací a na míru šitého webového obsahu se očekává, že zákazníkům Arvalu a jejich řidičům nabídne novou úroveň pohodlí, flexibility a celkového přínosu,“ dodává Gregor Bilik.

autor ali


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.